close

Sazinies ar mums

Received

Paldies, ziņa nosūtīta.

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

FacebookInstagramYoutube
logo
phone
burger
phone
burger

Virtuves darba virsmas

Funkcija un estētika

Virtuves darba virsmas - neatņemama virtuves sastāvdaļa.

Tieši šai virtuves daļai parasti nākas piedzīvot vislielāko slodzi – uz virtuves darba virsmas parasti nokrīt kādi asi priekšmeti, izlīst kaut kas karsts vai kodīgs, tiek novietoti smagi trauki utt. Šī iemesla dēļ materiālam, no kā izgatavota virtuves darba virsma, ir jābūt maksimāli izturīgam pret jebkāda veida mehāniskām, termiskām un ķīmiskām iedarbībām.

Virtuves darba virsmas materiāli

Izvēloties darba virsmas virtuvei materiālu, ir vērts pievērst uzmanību ne tikai cenai un ārēji saskatāmām, konkrētajam materiālam raksturīgākajām īpašībām, bet arī aizdomāties par to, cik daudz pūļu nāksies ieguldīt šīs virsmas kopšanā.

Piemērotas virtuves darba virsmas izvēle ir svarīgs individuāla dizaina virtuves pasūtīšanas procesa solis.

Kvarca akmens virsmas

Kvarca akmens virsmas

Šis materiāls nozīmē mūsdienīga dizaina, ilglaicīgas kalpošanas un ergonomiskas funkcionalitātes esamību Jūsu virtuvē.

Izcili kvalitatīvs materiāls, kas, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, veidots no dabiskām akmens sastāvdaļām, tās sajaucot un presējot. Pateicoties tā unikālajām īpašībām, šim materiāls apmierina visas prasības, kādas izvirza mūsdienīga virtuve.

DEKTON virsmas

DEKTON virsmas

​DEKTON ir jauna koncepta un unikāla materiāla galda virsmas, ko radījis spāņu uzņēmums Cosentino. Šī materiāla izgatavošanā tiek izmantota inovatīva TSP tehnoloģija, vienlaikus kombinējot kvarcu, porcelānu un stiklu, kā rezultātā ir radīta unikāla produktu kategorija, kas sastāva ziņā nelīdzinās nevienam tirgū pieejamajam produktam.

Vizuāli DEKTON galda virsmas līdzinās akmens virsmām, tomēr tās raksturo ārkārtīgi liela izturība pret dažāda veida ārēju iedarbību – karstumu, aukstumu, skrāpējumiem, ūdens, uguns un UV staru ietekmi.

Vairāk par meteriālu lasiet mūsu blogā šeit.

HPL virsmas

HPL virsmas

HPL (High Pressure Laminate) galda virsmas ir ideāls risinājums virtuvēm un citām moderna mājokļa telpām.

Tās interjerā parasti tiek izmantotas tur, kur blakus estētiskām vērtībām tiek izvirzītas arī kvalitātes prasības – izturīgums un ilgmūžība.

Īpašas malu lentas galda virsmām garantē augstu stabilitāti ne tikai virsmas plaknē, bet arī malās.

Mākslīgā akmens virsmas

Mākslīgā akmens virsmas

Mākslīgais akmens sevi jau pierādījis neskaitāmos komerciālos objektos ar savu izturību pret intensīvu lietošanu, tāpēc virtuves nav izņēmums – ja vēlaties, lai Jūsu virtuves virsma būtu noturīga pret ikdienas nolietojumu, būtu viegli kopjama un izskatītos lieliski pat pēc vairākiem gadiem, tad virtuves virsma no mākslīgā akmens būs tas, kas jums nepieciešams.

Izlietne no mākslīgā akmens piedāvā tādas priekšrocības kā:

  • tīrīšanai izmantojami ikdienā mājsaimniecībā atrodami līdzekļi;
  • iespējams izstrādāt jebkādas formas un izmēra izlietni;
  • virsma un izlietne no mākslīgā akmens būs monolīts izstrādājums, kas atvieglos virsmas tīrīšanu un novērsīs netīrumu iekļūšanu savienojuma vietās.
info

Cita veida virtuves darba virsmas

Neatradi ko meklēji vai nezini kuru materiālu izvēlēties? Mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbilstošākos virtuves materiālus. Kā arī, varam piedāvāt ekskluzīvus vai nestandarta materiālus. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Sazinies ar mums

arrow

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas efektivitāti.