close

Sazinies ar mums

Received

Paldies, ziņa nosūtīta.

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

FacebookInstagramYoutube
logo
phone
burger
phone
burger

Virtuves privātmājām

Virtuve ir kas vairāk par glītu iekārtojumu. Tās patiesā vērtība un ērtums ir novērtējams, izmantojot šo telpu ilgtermiņā. Pielāgosim apdares un materiālus, kas kalpos nevainojami un ies roku rokā ar jūsu dzīves stilu.

Katra detaļa ir svarīga

checkmark

​Projektējot virtuves, ņemam vērā konkrēta objekta īpašības - ventilācijas un ūdens pieslēgumu vietas, revīzijas lūku atrašanās vietas un stāvvadu izvirzījumu izmērus.

checkmark

​Virtuves iekārtas dizainu pielāgosim mājas interjera apdares materiāliem vai arī piedāvāsim pieskaņotus interjera apdares toņus un materiālus.

checkmark

​Piedāvājumā ir Eiropas vadošo zīmolu sadzīves tehnika un papildaksesuāri.

checkmark

Visām virtuvēm tiek nodrošināta piegāde un montāža.

Lai pasūtītu Jūsu virtuves iepazīšanās projektu:

01

Rakstiet mums vai zvaniet, lai sarunātu mērījumu laiku

02

Veiksim mērījumus un 2-3 darba dienu laikā sagatavosim virtuves skici

(ja ir pieejama inventarizācijas lieta/plāns ar telpas izmēriem un telpas bildes, tad skiču sagatavošanas posmā mērījumi nav obligāti.)

03

Tiekamies salonā, lai apspriestu projektu un vienotos par materiāliem

04

Nākamajā dienā savā e-pastā saņemsiet cenu piedāvājumu

05

Ja piedāvājums apmierina, noslēdzam līgumu un sākam izgatavošanu.

phone

Sazinies ar mums

arrow

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

Paldies par ziņu!

Mēs ar Jums sazināsimies 3 dienu laikā!

location

Elizabetes iela 29b, Rīga

Atsauksmes

arrow-leftarrow-right

Zile Davidsone

Esmu ļoti priecīga par padarīto. Laba kvalitāte un vēlme piedāvāt gan vizuāli, gan finansiāli labāko variantu.

Sanita Lūks

Paldies par atsaucību un profesionālo darbu, meitai tagad ir mācību galds ar super interesantiem plauktiem Zinu, ka nebija viegli, bet darbs paveikts kvalitatīvi un termiņā.

Vitalijs Maculevics

Kvalitāte par saprātīgu cenu. Ieteiks labāko risinājumu nospraustajam budžetam, kā arī pastāstīs par to kā varētu izskatīties izvēlētie materiāli konkrētā interjerā. Strādnieki ļoti pieklājīgi, pozitīvi un kārtīgi. Paldies par padarīto darbu un atsaucību!

Zane Stieģele

Paldies par sadarbību.

​Kaspars Freimanis

Liels paldies Viktoram un Igoram par uzstādīto virtuvi. Ļoti profesionāla attieksme un pieeja veicamajam darbam - līdz sīkām detaļām izstrādā pat risinājumus, kā paslēpt skrūves un stiprinājumus iebūvējamai tehnikai, lai sasniegtu maksimāli labu vizuālo izskatu. Bija neliels misēklis ar vaļējā plaukta izmēru, bet paši bez nekādām pretenzijām un operatīvi plauktu aizveda, pārtaisīja un uzstādīja pa jaunu. Cenas nav pašas lētākās, ne arī pašas dārgākās, bet arī materiāli tiek izmantoti attiecīgas kvalitātes, ko "uz aci" jau var redzēt, salīdzinot ar uzņēmumiem, kas piedāvā visu izgatavot lētāk. Liels prieks par jauno virtuvi, nenožēloju ne mirkli, ka izvēlējos tieši Olive mēbeles.

Laura Purmale

Fantastiska un profesionāla attieksme! Man, kā blondai būtnei, netika piedāvāta iespēja apjukt plašajā krāsu un materiālu klāstā - pāris dienu laikā tika piedāvāti vairāki, man pieņemami, varianti gan materiālu, gan toņu ziņā. Darbiņu paveica 2 nedēļas ātrāk par plānoto :) Kā saka, virtuve ir vieta, kur uzturas visbiežāk. Un, pateicoties, Jums Olive kolektīvam, tur tiešām top visgardākās kūkas un skan jautrākie smiekli :) ​Mīļš PALDIES! ​

Eriks Kriviņš

​​Paldies Viktoram un komandai par paveikto darbu! Esam gandarīti par rezultātu un Virtuve mirdz un atbilst ekspektācijām! Ļoti laba, atsaucīga klientu apkalpošana, operatīva komunikācija gan pa telefonu, gan e-pastos, piedāvājums skaidrs un saprotams, bez pārsteigumiem, ieteiks labus risinājumus, pieejama materiālu un iespēju daudzveidība, ieteica dažādas versijas virtuves komplektējošajiem elementiem, veikalus un papildus "fīčas", lai rezultāts būtu moderns un gaumīgs! Cenas līmenī, atbilstoši materiāliem, termiņi nelika vilties! Tāpat paldies par sapratni un iespēju uzglabāt iekārtas, kamēr jaunā virtuve vēl nebija pieejama mēbeļu uzstādīšanai!

Aldonis Mkčtrjans

​​Kā jau visiem, pienāca dzīvē tas brīdis, kad jaunu virtuvi vajadzēja tieši tikpat, cik ēst, tas ir - ĻOTI! :) Aptaujājot vairākas firmas, izvēle krita par labu Viktoram & Olīvei. Kāpēc? Jo 'paņēma' tieši attieksmes un profesionalitātes dēļ. Niansēs tas nozīmē, ka tev, arī neņemot vērā, cik zinošs virtuvju projektēšanā esi vai neesi, nāks pretī, viedokli neuzspiedīs, neapbērs ar jautājumiem, nenokraus čupā katalogus, lai pats visu izvēlies, un beigās noteikti nesauks tavu krāsu, toņu un kompozīcijas izvēli par aizvakardienu, nemaz nerunājot par materiālu izvēli, bet tā vietā bez kādām ceremonijām atsūtīs pat vairākas vizualizācijas un skices ar to, kā visa mēbele kopumā varētu izskatīties. Respektīvi, attieksme pret klientu ir fantastiska un tiešām forša - ieteiks, ko un kā labāk, izstāstīs visu par materiālu plusiem un mīnusiem, kaut vai par to, ka, redz, AquaSanita izlietnes mēdz izdalīt zināmu aromātu, ja tajās iegāž verdošu ūdeni. Jo praksē tā esot bijis. A no kurienes parastam mirstīgajam to zināt? Olīve viennozīmīgi nav ne tie lētākie, nedz arī dārgākie, toties par virtuves iekārtas kvalitāti grēks sūdzēties! Jau patrenkājot atvilknes vien ir skaidrs, ka tā nav kaut kāda tur 'optimus' vai tipveida moduļu virtuve. Kvalitāti jūt niansēs, izvēlētajos apdares materiālos un furnitūrā. Elegants birojs centrā un Ķengaraga masīvā noslēpts ražošanas cehs, kurā darbojas meistars Igors. Par viņu arī tie labākie vārdi - akurāts, precīzs, kārtīgs un čakls. Ā, un tā arī godīgi teica, ka virtuves zonas aizmuguri, piemēram, labāk netaisīt no MDF paneļa, kaut arī tā var, jo, redz klimata ietekmē staigā. Attiecīgi - flīzes, vai stiklu. Kādam varbūt vienalga, bet tiem, kas paši kaut ko dara, tas ir ekstra svarīgi. Pat uz vienu vienīgo pārpratumu / kļūmi ar nepareizi izvēlēta izmēra rokturiem Viktora reakcija bija zibenīga - nekādu pretenziju, nekādas piekasīšanās, ka, redz "tev tur rasējumā nebija norādīts, paņēmu kādus paņēmu, neko nezinu". Nē. Momentā skrēja, salūkāja jaunus, Igors bez pretenzijām pārtaisīja fasādes, un ar dienas nobīdi viss bija gatavs. Tā, ka čaļiem visu cieņu! Man/mums tiešām patīk! :) [Vēl viens] labs darbiņš, kas padarīts.

Inese Naumova

Teikšu godīgi - nebija viegli izvēlēties, jo virtuvju mēbeļu izgatavotāju klāsts ir plašs. Beigās izvēlējāmies Olīve, jo- patika apkalpošana, tika atbildēts uz visiem mūsu jautājumiem, kā arī tiku motivēta atmest dažas savas idejas (kuras noteikti traucētu kvalitatīvai virtuves izmantošanai). Cena arī te nešķita nedz aizdomīgi zema, nedz augsta. Palīdzēja mūsu vēlmes apvienot pieņemamā budžetā. ☝️👌Uzstādīta tika solītajos termiņos, kas mūsu gadījumā bija ļoti svarīgi! Virtuve ir baudāma gan vizuāli, gan praktiski. 🥳🤩🤩🧡 Paldies!!!

Olga Kimalana

Pasūtīju virtuves mēbeles un esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem! Process bija ļoti vienkāršs, Viktors palīdzēja izplānot virtuvi un ieteica labākos risinājumus. Kvalitāte ir ļoti laba. Noteikti iesaku.

Lūcija Elizabete Smilškalne

Olive mēbeles izvēlējos pēc citu atsauksmēm, un pakalpojums patiešām nelika vilties- viss tika uzstādīts laikā un kvalitatīvi. Arī meistari savu darbu veica ļoti akurāti un kārtīgi. Īpašs paldies Viktoram par ieteikumiem un pārdomāto dizainu!

Viktors Telle

Lieliska pieredze. Viktors piedāvāja labus risinājumus gan virtuvei, gan priekšnama skapim. Mēbeles tika laicīgi izgatavotas un kvalitatīvi uzstādītas.

Vitalijs Maculevics

Kvalitāte par saprātīgu cenu. Ieteiks labāko risinājumu nospraustajam budžetam, kā arī pastāstīs par to kā varētu izskatīties izvēlētie materiāli konkrētā interjerā. Strādnieki ļoti pieklājīgi, pozitīvi un kārtīgi. Paldies par padarīto darbu un atsaucību!

Svetlana Kolesnikova

Mēs sakām lielu PALDIES Viktoram un viņa komandai par tik izsmalcinātām virtuves mēbelēm.... Pat ar tādu "kaprīzu" klientu kā es jūs atradāt kopīgu valodu un ņēmāt vērā visas detaļas... Virtuve izrādījās meistardarbs un mūsu mājas galvenais akcents. Dizains, praktiskums, kvalitāte - un tas viss par "cilvēciskām" cenām. Puiši ir talantīgi!... Kopumā - IESAKU, jūs nenožēlosiet!!!!

Diana Shevchenko

Liels paldies par jūsu darbu un rūpēm! Tas bija neticams prieks veikt pasūtījumu ar jums!!!! Tik iejūtīga un uzmanīga attieksme mūsdienās ir retums!

Zarina Sazonova

Paldies Olive mēbeles komandai par sadarbību! Jeļenai un meistaram Igoram. Saņēmām noderīgas rekomendācijas, padomus. Prieks sadarboties! Komunikācija augstākajā līmenī un protams esam ļoti apmierināti ar paveikto darbu! Noteikti iesaku

Jeļena Laščenko

Īpaši vēlos uzsvērt apkalpošanu! Jau no paša projekta sākuma - lieliskas idejas un optimāli risinājumi! Kvalitāte atbilst cenai! Nekādu tukšu solījumu par termiņiem, kas mums bija ļoti svarīgi! Paldies par brīnišķīgo mūsu virtuves un gaiteņa projektu un ceram uz turpmāku sadarbību! Īpašs paldies Elenai par pozitīvo attieksmi un profesionalitāti!

Inese Sproģe

Paldies par skaisto virtuvi. Komunikācija, kvalitāte, izgatavošanas termiņš atbilstošā līmenī. Lai daudz skaistu projektu arī turpmāk!

Una Eglīte

Kvalitāte un dizains - izcili! Rūpīgi izstrādāts pasūtījums līdz pēdējai niansei. Viennozīmīgi iesaku!

Olya Fed

Esam neizsakāmi apmierināti ar mūsu jauno virtuvi. Bijām stāvā sajūsmā, vērojot, kā Guntars veica uzstādīšanu - tādu skurpulozu attieksmi pret detaļām nebijām redzējuši nekur un nekad. Milzīgs paldies un noteikti ieteiktu Olive mēbeles jebkuram - šis tiešām ir tā vērts.

Anzelika Reinicane

Paldies par skaistu, kvalitatīvu darbu un par attieksmi. Es gribēju virtuvi kā Pinterest attēlos un es to dabūju. Lai panākumiem bagāts arī nākamais gads! 👏🎉

Arnis Rozītis

Varu teikt tikai tos labākos vārdus! Par pilnīgi visu-apkalpošanu, komunikāciju, un galvenais-darbu kvalitāti. Darbi tika izdarīti ļoti kvalitatīvi (paldies meistaram Dmitrijam) un galvenais, ka laikā!! Virtuve tika uzstādīta pat 2 nedēļas ātrāk kā paredzēts. 🙂Paldies Jums!

Jānis Keidāns

Vēlos pateikt lielu paldies Olive mēbeles komandai par ieguldīto darbu virtuves projektēšanā un izbūvē Jaunajā Teikā. Ja nākotnē būs nepieciešamība uzstādīt vēl kādu virtuves iekārtu, tad viennozīmīgi atkārtoti izvēlēšos Olive mēbeles! Paldies par sadarbību!

Arnis Jakovels

Ļoti pozitīva sadarbība un lielisks gala rezultāts! Sākotnēji izvēlējos Olive Mēbeles pakalpojumus, jo tiek piedāvāts izveidot bezmaksas virtuves vizualizāciju, kā arī detalizēti tiek pastāstīts par materiāliem un citām niansēm. 3D zīmējums izskatījās ļoti labi, tāpēc nolēmām to realizēt arī dzīvē. Viss tika paveikts kvalitatīvi, izpildes termiņi ievēroti un esam ļoti apmierināti ar gala rezultātu!

Sintija Ruesch

Mums bija ļoti pozitīva pieredze ar Olive Mēbelēm, kas mums izgatavoja augstas kvalitātes mēbeles. Bija patīkami strādāt ar Ilgu, kas vadīja projektu. Viņa mums deva ļoti vērtīgus padomus, un kopā nonācām pie tieši tādas virtuves un tādām iebūvējamām mēbelēm, kādas tās bijām iedomājušies un pat vēl labākām!

Maija Buksa

Ļoti veiksmīga sadarbība! Ātra un efektīva komunikācija, paldies Ilgai par palīdzību viruves projekta realizācija. Norunātajā termiņa tikām pie savas sapņu virtuves. Noteikti ieteikšu Olive mēbeles arī citiem

Artis Ķigulis

Ļoti laba attieksme un tikpat laba kvalitāte! Noteikti iesaku!

Kristīne Brūne

Pateicoties Olive mēbeles esam tikuši pie savas sapņu virtuves! Viss ir tik pārdomāts un ērts. Projektējot tiek ieteikti labākie risinājumi, apskatītas visas iespējas, plusi un mīnusi un tiek atrasts labākais/piemērotākais variants arī no cenas viedokļa. Tiešām ļoti patīkama komunikācija un arī darba kvalitāte! 👌

Karīne Bērziņa

Esam ļoti apmierināti ar mūsu jauno virtuvi. Paldies Olive Mēbeles komandai, it īpaši Ilgai par skaistā projekta izstrādi. Kopumā varam teikt tikai to labāko - individuāla pieeja klientam, profesionāls darbs, lieliska kvalitāte, kā arī darbu izpildes termiņi neliek vilties (mūsu gadījumā virtuvi dabūjām pāris nedēļas ātrāk par plānoto ☺️). Noteikti iesākām!

Santa Jaundzema

Vēlamies teikt lielu paldies Olive virtuves komandai par kvalitatīvo darbu! 🌞 Īpaši pasakāmies darba koordinatorei Ilgai par patīkamo sadarbību! Vienmēr saņēmām atbildes uz visiem jautājumiem un komunikācija bija ļoti patīkama. Paldies par skaistu, pārdomātu un kvalitatīvu virtuvi!

Zintis Jaunpujens-Pujens

Liels paldies Olive komandai un personīgi Ilgai par mūsu skaisto virtuvi. Profesionāli, kvalitatīvi un ātri! Iesaku!

Sigita Muižniece

Liels paldies Olive Virtuves un Ilgai, kura ne tikai mācēja tikt galā ar manu izmisumu pēc neveiksmīgas sadarbības ar citu virtuves ražotāju, bet arī ļoti detalizēti iedziļinājās visās vēlmēs un vēlamajos risinājumos, tajā skaitā izmaksās. Virtuvi pat saņēmām pāris nedēļas ātrāk, ko tiešām ļoti novērtējam un par to LIELS paldies!!! Ir skaisti un ērti!

Artūrs Kupčs

Paldies Olive Virtuves par veiksmīgo sadarbību. Plaša materiālu izvēle, atsaucīgi darbinieki, kas palīdz tehniskos un dizaina risinājumos, ātri un detalizēti atbild uz neskaidrajiem jautājumiem, iekļaujas termiņos un gala rezultāts izcils. Iesaku.

Irina Novosjolova

Gribēju izteikt lielu pateicību par darbu un veiksmīgu sadarbību virtuves tapšanas procesā. Paldies Ilgai par padomiem un manu ideju realizāciju projekta tapšanā. Paldies meistariem par virtuves montāžu. Virtuve ir kvalitatīvi uztaisīta, darbs veikts ieplānotos termiņos, bija viegla komunikācija ar visiem. Virtuve jau kalpo vairāk par gadu un viss izskatās jauns, kā tikko uztaisīts. Tāpat gribēju piebilst, ka Olive virtuves mēbelēm ir plašs materiālu un tehnikas klāsts, kas ļauj realizēt jebkuru sapni un ideju.

Nadežda Ratniece

Gribējām izteikt lielu pateicību Olive Virtuves par sadarbību un piedāvātiem risinājumiem. Īpašs paldies Ilgai, ka palīdzēja realizēt esošās idejas līdz galam. Paldies Meistariem, kas uzstādīja virtuvi, darbs bija paveikts precīzi un noteiktajos termiņos.

Ieva Lielmane

Liels paldies Olive Virtuves par skaisto un kvalitatīvi izgatavoto un uzstādīto (cik var spriest pēc pavisam īsa laika) virtuvi. Lieliska sadarbība! Paldies arī meistariem, kas izgatavoja un uzstādīja virtuvi. Ļoti profesionāli un kārtīgi. Piebildīšu, ka virtuve tika uzstādīta pat nedaudz ātrāk kā plānots, kas ļoti priecēja. Noteikti iesaku!

Baiba Grīnberga

Burtiski pirms pāris dienām esmu tikusi pie savas tik ļoti ilgi gaidītās un izsapņotās virtuves! Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka izvēlēšos Olive Virtuves, jo manai kolēģei jau bija laba pieredze ar šo uzņēmumu un tas man deva zināmu devu drošības. Esmu ļoti apmierināta, priecīga, pateicīga un, godīgi sakot, nu negribas vairs pat uz darbu braukt, ja mājās ir tik ērta, funkcionāla, omulīga un kvalitatīva virtuve!

Linda Mežmale

Ja gribas savu sapņu virtuvi, tad Jums noteikti jāgriežas pie Olive Virtuves! Liels paldies Viktoram par virtuves dizaina izstrādi, ieteikumiem, izvēloties materiālus, kā arī profesionālu attieksmi. Ļoti iesaku!

Nikita Haikins

Liels paldies Ilgai un meisteriem, par skaisto virtuvi! Viss bija sataisits ka bija planots. Atri, profesionali un skaisti. Drizuma pasutišu mebeles priekš parejam istabam TIKAI pie Jums! Vēlreiz Paldies!

Broņislavs Baltrumovičs

Lieliska attieksme, profesionalitāte un precizitāte - bija ļoti patīkami sadarboties. Dizainere sniedza ļoti praktiskus padomus un jauki izskaidroja dažādas nianses, ko parasts ierindas patērētājs nevar zināt un aizdomāties. Meistari atbildīgi un veica savu darbu ļoti labi!

Inga Smirnova

Esmu gandarīta gan ar rezultātu, gan ar virtuves izstrādes procesu. Īpašs paldies ir Ilgai, kura man palīdzēja veidot virtuves dizainu un rūpīgi izskaidroja daudzas niances, lai virtuve būtu ērta lietošanā atbilstoši manām vajadzībām. Paldies arī puišiem, kuri raiti un akurāti uzstādīja virtuvi.

Viktors Telle

Lieliska pieredze. Viktors piedāvāja labus risinājumus gan virtuvei, gan priekšnama skapim. Mēbeles tika laicīgi izgatavotas un kvalitatīvi uzstādītas.

Līga Ludborža

Ļoti raita komunikācija, plašs piedāvājums un ieteikti labākie risinājumi, krāsu kombinācijas utt. Esam ļoti apmierināti ar savu virtuvi un noteikti iesaku Olive virtuves.

Elina Judeloviča

Esam ļoti apmierināti ar pasūtīšanas procesu un virtuves gala rezultātu. Liels paldies Viktoram par profesionālo un precīzo darbu un daudzajiem noderīgajiem padomiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Open

Kā pasūtīt mēbeļu izgatavošanu?

Open

Kādi materiāli ir pieejami?

Open

Kāds ir izgatavošanas laiks?

Open

Vai piedāvājat arī citas mēbeles?

Open

Kur tiek ražotas mēbeles un kādi ir ierobežojumi?

Open

Kur var apskatīt materiālu paraugus?

Open

Kāds ir salona darba laiks?

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas efektivitāti.